Kalba:
Lietuvių  Ru  English 
Pasirinkite valiutą

Katalogas

Naujienos

Partneriai

Rikiuoti pagal: vardą (didėjančiai | mažėjančiai), kainą (didėjančiai | mažėjančiai), įvertinimus (didėjančiai | mažėjančiai)

1   2   3   4   sekantis >>

Prekė yra sandėlyje

Čekijos gamintojo TEIKO pusapvalis akrilinis dušo padas "Taurus" 90x90x14cm. 

 
 
83€

Prekė pagal užsakymą

Švedijos firmos "IFO" penkiakampė dušo kabina 90x90 cm/aukštis 1950 mm "Solid SVP".Penkiakampė dušo sienelė su vieneriomis slankiojančiomis durelėmis.

Kabinos dydis: 90x90x195 cm.Įėjimo plotis-44 cm.

Kabinos stiklas: Saugus grūdintas skaidrus stiklas.

Profilio spalva:  aliuminio spalvos.


 

 
 
528€

Prekė pagal užsakymą

Švedijos firmos "IFO" pusapvalė dušo kabina 80x80;90x90/aukštis-1900 mm.Komplekte-2 durelės.

Kabinos dydis.:80x80 arba 90x90 cm.

Kabinos stiklas.:skaidrus grūdintas

Profilio spalva.:aliuminio spalva

 
 
1013€

Prekė pagal užsakymą

Lietuvos gamintojo "Baltijos Brasta" keturkampė dušo kabina"Laima" su slankiosiomis priekinėmis durelėmis(kolekcija ERDVĖ).Minimalus fasado plotis turi būti ne mažiau kaip 1 metras,todėl ši kabina labiau tinkama erdviems vonios kambariams.

 
 
Stiklo raštas:
Kabinos dydis:
440€

Prekė pagal užsakymą

Lietuvos gamintojo "Baltijos Brasta" keturkampė dušo kabina su slankiosiomis durelėmis. Durelės suprojektuotos taip, kad slankioja kampu, todėl ši dušo kabina puikiai tinka sprendžiant nedidelės erdvės problemas.

 
 
Stiklo raštas:
Kabinos dydis:
433€

Plačios lenktos šios kabinos durelės ne tik atrodo puikiai, tačiau ir tinka daugumai vonios kambarių. Kabinos duris galima patogiai atidaryti ir mažesnėse patalpose. Galimi nestandartiniai matmenys. Didžiausi kabinos matmenys – 100X100 cm. Aukštis -190 cm.

 
 
802€

 Berėmė pusapvalė dušo kabina su lenktomis stiklinėmis atsidarančiomis durelėmis,80x80cm todėl labai patogi valyti. Būtina numatyti erdvę dušo kabinos durelių patogiam varstymui. Įdešnę ar į kairę bus atidaromos dušo kabinos durys nustatoma montavimo metu.Dušo kabinos stacionarūs stiklai gaminami iš 8mm,o durys iš 6mm saugaus grūdinto stiklo.Specialiai dušo kabinai sukurtas akrilinis baltos spalvos padėklas NOJU.Stiklas padengtas danga GREITI LAŠAI

 
 
Dydis:
Matmenys:
Stiklo raštas:
Koja:
Kabinos dydis:
593€

Dušo kabina su giliu padu

 
 
275€

Plačios lenktos šios kabinos durelės ne tik atrodo puikiai, tačiau ir tinka daugumai vonios kambarių. Kabinos duris galima patogiai atidaryti ir mažesnėse patalpose. Galimi nestandartiniai matmenys. Didžiausi kabinos matmenys – 90X90 cm. Aukštis -190 cm.

 
 
999€

80x80cm.190cm.skaidrus stiklasPremium klasės berėmė penkiakampė dušo kabina su pagalbine sienute. Idealiai tinka apribotoms erdvėms. Patogi valyti, sandaresnė berėmė kabina.

 
 
666€

„Švarių" formų dušo kabina. Kai dušo kabina nesinaudojama, jos dureles galima patogiai prilenkti prie sienos ir suformuoti didesnę dušo patalpos erdvę. Dušo kabinos durys atsidaro į abi puses.Dušo kabina JULIJA išmatavimai 90x90cm.190cm.aukštis nekeičiamas.

 
 
622€

Skandinaviško praktiškumo ir estetikos pavyzdys. Gražus stiklo išlinkimas, galimybė patogiai prilenkti kabiną į vidų prie maišytuvo, kai ja nesinaudojama Stiklas padengtas danga GREITI LAŠAI

 
 
576€

Berėmė stačiakampė dušo kabina su 2 besivarstančiomis durelėmis, sumontuotomis kampu. Durelės atsidaro tiek į vidų, tiek į išorę – patogu valyti.Dušo kabina LIEPA dydis 80x80cm.skaidrus stiklas.Maksimalus aukštis-210cm.keičiant aukštį,taikoma 15 antkainis.Šiai dušo kabinai tinka dušo padėklas AKMIS.

 
 
515€

Berėmė stačiakampė dušo kabina su papildomomis šoninėmis sienelėmis. Tinka erdvėms, kai netoli yra gyvatukas. Durelės, sumontuotos kampu, gali atsidaryti arba į vidų, arba į išorę.Dušo kabina Liepa Plius 80x80cm.190cm.skaidrus stiklas.Keičiant aukštį,taikomas 15procentų antkainis.Maksimalus aukštis-210cm.Šiai dušo kabinai tinka dušo padėklas AKMIS.

 
 
599€

Stačiakampė kabina su aukščiausios kokybės furnitūra. Nesuskaidytos kabinos sienutės padeda lengviau palaikyti kabinos švarą, kabina „pranyksta“ vonios kambaryje.Dušo kabinos MORTA matmenys 90x90cm.190cm.

 
 
715€

Stačiakampė kabina su aukščiausios kokybės furnitūra. Nesuskaidytos kabinos sienutės padeda lengviau palaikyti kabinos švarą, kabina „pranyksta“ vonios kambaryje.Dušo kabinos MORTA galimas didžiausias plotas ir/ar ilgis-110cm.Aukštis 210cm.Galimi nestandartiniai sprendimai.Kitų matmenų kabinoms taikomas 15proc.antkainis

715€

Penkiakampė berėmė dušo kabina su atsidarančiomis durelėmis. Kompaktiška ir puikiai įsikomponuoja į vonios kambari erdvę. Galimi standartinių ir nestandartinių matmenų užsakymai.Šiai dušo kabinai tinka akrilinis baltos ar šviesiai pilkos spalvos padėklas.Dušo kabinos matmenys 80x80cm.190cm.

 • Stiklas padengtas danga GREITI LAŠA Keičiant aukštį, taikomas 15% antkainis. Maksimalus aukštis - 2100 mm.
  Dušo kabinos NIDA duris galite montuoti tiek dešinėje, tiek kairėje kabinos pusėje (išskyrus kabinas
  raštuotu/satin stiklu)
  Užsakydami kabiną raštuotu/satin stiklu būtinai nurodykite dešinėje ar kairėje pusėje bus montuojamos durys.
  Standartinė dušo kabina NIDA nepritaikyta montavimui ant siūlomo penkiakampio dušo padėklo dušo kabinai VAIVA.
  Esant pageidavimui, galime pagaminti dušo kabiną NIDA tinkamą montuoti ant šio padėklo. Būtina nurodyti užsakant
 
 
544€

1   2   3   4   sekantis >>

Powered by WebAsyst Shop-Script shopping cart software