Dujinis kondensacinis katilas Bosch Condens, GC 7000iW, 24P, vandens ruošimas atskirame šildytuve, baltas

Gera kaina!
  • Sumažinta kaina
-27%

Aukščiausio lygio kondensacinis šildymo katilas šildymui ir karšto vandens ruošimui.


done_outline Prekės užsakymas galimas tik mūsų salone
query_builder Užsakomoji prekė
room UAB "Herimėjas" Neries Krant. 5A Kaunas, daugiau informacijos telefonu +370 37 267565

1 202,60 EUR
1 647,39 EUR
Sutaupote: 444,80 EUR

Radote pigiau? Pasiūlysime dar geriau! email


Platus įrenginių galios pasirinkimas
Nepertraukiamas galios reguliavimas (Condens 9000iW liepsnos moduliavimas 1:10, 7000iW - 1:8)
Nedideli gabaritai ir svoris, lengvai sumontuojamas
Ergonomiški valdikliai, pasirinktina displėjaus kalba lietuvių
Išskirtinis dizainas su aukštos kokybės stiklo paviršiumi ir liečiamuoju ekranu
Automatikos programos užrakinimo funkcija
Pilnai sukomplektuotas, darbui parengtas šildymo prietaisas
Didelis priedų pasirinkimas

Naujasis Bosch Condens 9000

Aukščiausio lygio kondensacinis šildymo katilas šildymui ir karšto vandens ruošimui , jungiant prie katilo karšto vandens ruošimo talpą. Unikalus dizainas su aukštos kokybės stiklo paviršiumi ir lietimui jautriu ekranu.

Neįtikėtinai, tiesiog stulbinančiai paprasta – „Bosch Condens 9000i“. Šis prietaisas leidžia sutaupyti net iki 30 %* šildymo įrenginio montavimo ir eksploatacijos pradžioje sugaištamo laiko. Šildymo prietaisas maloniai nustebina įvairiomis naujovėmis, neužima daug vietos ir gerai atrodo – atrodo, dėl progresyvios technologijos priekinės stiklinės plokštės.

* Palyginimas atliktas su Junkers CerapurComfort-Eco. Klasifikacija rodo Condens 9000i energoefektyvumą kartu su valdikliu CW 400. Klasifikacija kitų produktų gali skirtis.

Jaukurai Bosch Condens 9000iW
Jaukurai Bosch Condens 9000iW

Didelis efektyvumas ištisus metus

Dėl aukšto sezoninio šildymo energijos vartojimo efektyvumo koeficiento 94% ir kartu naudojamo oro sąlygų valdomo reguliatoriaus CW 400 (įsigyjama atskirai), įranga Condnes 9000i pasiekia A energijos vartojimo efektyvumo klasę. Degiklio moduliacija: nuo 10 iki 100% didžiausio galingumo, todėl Condens 9000i veiks taupiai netgi tuomet, kai nenaudojamas visas galingumas.

Bosch aukščiausios klasės kokybė

Bosch nepriekaištinga kokybė būdinga ir įrangai Condens 9000i. Puikus pavyzdys: ilgaamžis ir lengvai valomas šilumokaitis, pagamintas iš patvaraus aliuminio-silicio lydinio.

Paprastas ir patogus valdymas

Jutikliniame ekrane galima patogiai valdyti pagrindines šildymo funkcijas. Naudojimas labai paprastas, todėl klaidos tikimybė yra beveik neįmanoma.

Paruoštas darbui

Dėl naujoviško reguliatoriaus jutikliniame ekrane galima patogiai valdyti pagrindines šildymo funkcijas. Nulenkiant CW400 reguliatoriaus skydelį, paspaudus mygtuką, galima pradėti eksploatuoti.

Jaukurai Bosch Condens 9000iW
Jaukurai Bosch Condens 9000iW

Išskirtinis dizainas ir paprastas valdymas

Prie sienos tvirtinama Bosch Condens 9000i yra ryškus jūsų būsto akcentas. Unikalus, šiuolaikiškas dizainas džiugina iš pirmo žvilgsnio. Aukštos kokybės stiklo paviršius ne tik gerai atrodo, bet ir palengvina naudojimą dėl esančios jutiklinio ekrano funkcijos. Be to, Condens 9000i galima patogiai valdyti, naudojantis internetu, naudojant atskirai užsakomą MB LAN komunikacijos modulis ir Bosch ProControl aplikaciją.

Naujasis Bosch Condens 7000

Naujas prie sienos tvirtinamas kondensacinio tipo dujomis kūrenamas katilas Condens 7000i W, kuris yra subtilaus, išskirtinio dizaino, su lengvai valomu grūdinto stiklo paviršiumi, tobulai įsilies į kiekvieną šiuolaikinį ir modernų būstą. Dėl kelių naujoviškų technologinių sprendimų įrenginys garantuoja jums aukštą taupymo lygį, mažą dujų vartojimą, o naudotis juo visiškai paprasta.

Condens 7000i W nuolatos užtikrinta kiek įmanoma mažą dujų vartojimą. Degiklio moduliacija reguliuojama plačiu diapazonu 1:8. Tai reiškia, kad efektyvumas išlaikomas ir tada, kai visa įrenginio galia nebūtina. Katilas automatiškai prisitaiko ir veikia vartodamas mažiau dujų, kai to reikia, pavyzdžiui, pavasarį arba rudenį.

Condens 7000i W yra visiškai suderinamas su reguliatoriumi Bosch CT100 (iki vieno šildymo kontūro) arba internetiniu moduliu MB LAN, užtikrindamas galimybę patogiai ir lengvai valdyti šildymo sistemą naudojantis Bosch programėle, įdiegta išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Programėlė Bosch Control užtikrina svarbiausias jūsų šildymo įrenginio nuotolinio reguliavimo funkcijas. Intuityvi naudotojo sąsaja leis jums keisti įrenginio veikimo režimą, temperatūrą, šildymo programą, taip pat gauti pranešimus apie veikimo trikdžius.

Jaukurai Bosch Condens 7000iW

7736901311

TECHNINĖ INFORMACIJA

Prekė
Dujinis katilas
Serija
CONDENS
Spalva
Balta
Montavimas
Pakabinamas
Tipas
Kondensaciniai
Nominali galia, kW
24
Kuro rūšis
Gamtinės arba suskystintos dujos (įsigijus perdirbimo komplektą)
Vandens ruošimas
Išoriniame vandens šildytuve
Dūmų šalinimo sistema
Priverstinė „Turbo“ (uždaro tipo degimo kamera)
Dūmtraukio diametras, mm
80/125
Termoreguliacijos įranga komplekte
Nėra, užsakoma atskirai
Valdymas internetu
Wi-Fi modulis užsakomas atskirai
Ši prekė kol kas neturi atsiliepimų.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: