Laisvai pastatoma dvigubo akrilo vonia SGA-421-L

  • Prekės kodas: SGA-421-L
  • Gamintojas: Nenurodyta

done_outline Prekės užsakymas galimas tik mūsų salone
query_builder Užsakomoji prekė
room UAB "Herimėjas" Neries Krant. 5A Kaunas, daugiau informacijos telefonu +370 37 267565

1 437,48 EUR

Radote pigiau? Pasiūlysime dar geriau! email


    Ši laisvai pastatoma vonia yra viena iš Segea pavyzdinių modelių. Skoningas klasikinis dizainas atkreipė daugelio Europos klientų dėmesį. Simetriška platėjanti vonia atrodo lengvai ir elegantiškai. Šis stilius nustato naujas vonios dizaino tendencijas. Gerai profiliuotos vidinės vonios sienelės užtikrina komfortą jūsų nugarai. SGA-421-L modelis puikiai atrodo tiek tradiciniame, tiek moderniame vonios kambaryje.

    Dėka aukšto darbo kokybės lygio, Segea pagamino gražią ir tvirtą vonią. Dėl kruopščiai pritaikyto aukštos kokybės, sniego baltumo akrilo, vonios šonų paviršiai yra idealiai lygus ir blizgus. Vonia yra padengta antibakteriniu sluoksniu. Dėl dvigubo vonios dugno sutvirtinimo, dugnas yra ypač patvarus. Dvigubas sutvirtinimas taip pat slopina garsą ir padaro dugną lygiu. Jis nelinksta ir leidžia ilgai išlaikyti vandens temperatūrą.

     Imonei ypač svarbu išlaikyti aukštą gamybos kokybę. „Segea“ vonios yra gražios bei funkcionalios, tačiau svarbiausia vientisos. Ši vonia buvo suprojektuota siekiant minimalizuoti jos poveikį aplinkai, gamybos ir naudojimosi metu. Produktas pagamintas iš aukščiausios kokybės blizgančio, sniego baltumo akrilo. Sustiprintas dugnas, stiklo pluoštas, derva taip pat storas akrilo sluoksnis daro vonią neįprastai patvaria. Inovatoriškas NANO-COATING sluoksnis palengvina vonios higieniškumo išlaikymą. Dėl skaidraus polimerinio sluoksnio, vanduo su nešvarumais ir kalkėmis nubėga nuo vonios šonų.


SGA-421-L

2 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: