Pakabinamas tualetas kerasan rimless

IŠPARDAVIMAS! Gera kaina!
  • Sumažinta kaina
-40%
  • Prekės kodas: 531401+539101
  • Gamintojas: Kerasan

Italų firma Kersan - Pakabinamas tualetas NO RIM iš NoLIta kolekcijos

Produkto aprašymas: Pakabinamas tualetas NO RIM iš NoLIta kolekcijos pasižymi elegantišku ir funkcionaliu dizainu, turinčiu vos 55 cm gylį. Šis tualetas yra idealus sprendimas bet kuriam vonios kambariui, sujungiantis estetiką su aukščiausios kokybės medžiagomis. Pagamintas iš smulkios stiklakūnio porceliano, šis 22 kg sveriantis tualetas yra lengvai montuojamas ir apsaugotas nuo smūgių bei garso.

343,00 €
571,91 €
Sutaupote: 228,76 €

Radote pigiau? Pasiūlysime dar geriau! email


Prekę turime sandėlyje!
Greitas prekės pristatymas!
local_shipping Pristatysime per 3-4 Darbo dienos (d.d) nuo užsakymo dienos
 

Saugus pirkimas.

 

Pristatysime laiku!

 

14 dienų grąžinimo garantija


Elegantiškas ir funkcionalus gaminys: pakabinamas tualetas NO RIM

Nolita kolekcijoje yra patogios, solidžios ir modernios sanitarinės detalės serija, tarp kurių pakabinamas unitazas NO RIM išsiskiria vos 55 cm gyliu. Šis unikalus tualetas yra idealus sprendimas visiems vonios kambariams, nes jame estetika derinama su kitais svarbiais veiksniais, pavyzdžiui, aukščiausios kokybės žaliavomis, kurias galima rasti rinkoje. Į formą pilamas molis yra aiškiai formuojamas ir apdorojamas, kad taptų rafinuotu galutiniu gaminiu, pagamintu iš smulkios stiklakūnio porceliano. Lengvai montuojamas šis pakabinamas unitazas sveria tik 22 kg. Jis tiekiamas su smūgiams/garsui nepralaidžiu apsauginiu sluoksniu. Visos šios savybės gali būti laikomos autentišku kokybės, aukšto komforto standarto ir unikalaus dizaino garantu.

Modernaus stiliaus santechnikos grožis

Pakabinamas tualetas NO RIM visiškai patenkina įprastą tobulumo ir estetikos poreikį dėl paprasto, bet esminio dizaino. Kaip puikiai žino šios srities specialistai, vonios kambarys turi būti ne tik patogus ir funkcionalus, bet svarbu, kad visi esami įrenginiai džiugintų akį, kad kambarys būtų dar jaukesnis ir jaukesnis. Švarios, bet ryžtingos linijos, glazūros ryškumas ir vizualinio suvokimo minimalizmas prisideda prie nepaprastos elegancijos. Šį tualetą suprojektavo ir gamino santechnikos profesionalai, jis pasižymi paprastu grožiu ir itin dekoratyviu potencialu. Šis gaminys, be to, kad yra naudingas ir funkcionalus, yra tikrai dekoratyvus objektas ir išsiskiria iš kitų vonios kambario įrenginių.

Daugybė šio sieninio tualeto privalumų

Kaip minėta, NO RIM pakabinamas tualetas turi daug savybių ir viena iš jų yra gražus dizainas. Papildomi pranašumai yra aukštos kokybės žaliavos, ilgaamžiškumas ir gamyklos saugos taisyklės. Gaminys pagamintas Italijoje ir pagal Europos direktyvas jam suteikiama 2 metų garantija. Išbandyta, kad ji atlaikytų didelius svorius, pritvirtintus prie sienos. Šis NO RIM tualetas yra labai atsparus daugeliui išorinių veiksnių, kurie ilgainiui dažnai paveikia santechniką, pavyzdžiui, kalkių nuosėdoms, drėgmei, temperatūros pokyčiams ir cheminėms medžiagoms. Tai lengvai valomas produktas, kurio paviršius yra lygus, be raukšlių; taupo vietą ir atitinka tradicinius šiuolaikinio dizaino reikalavimus, tokius kaip optimizavimas ir ergonomika. Net ir nuvalyti grindis bus lengviau, nes pakabinamas klozetas nėra pritvirtintas prie grindų, o kabo nuo sienos dėl tvirtų „L“ formos laikiklių. Apibendrinant galima pasakyti, kad NoLiTa sieninis tualetas yra ekonomiška investicija į namų dekoravimą, nesvarbu, ar jis būtų modernaus stiliaus vonios kambariuose, ar tradiciniuose ar vintažinio retro stiliaus vonios kambariuose.


531401+539101

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: